facebook twitter Google Plus
İçerde 35. Bölüm Fragmanı 22 Mayıs Pazartesi
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

İçerde 35. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yükleniyor...
İçerde 35. Bölüm Fragmanı özeti:

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve Bensu Soral gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Ay Yapım imzalı yeni dizi star tv ekranlarında yer alıyor. İsmi İçerde olarak açıklanan yeni dizinin 35. bölüm fragmanı 22 mays pazartesi akşamı yayınlandı. Mert Sarp'ın içerde olduğunu öğrenmiştir. Celal'ın Füsun'u kaçırmasıyla birlikte hem Mert hemde Sarp harekete geçer. Vicdan ve mantık arasında kalan her ikisi de bir arada mücadele verir. Kudret yine Celal'in elinden kurtulmayı başarırken iki  cephe arasındaki savaş ise kardeşleri tekrar karşı karşıya getirir.


İçerde dizisi her Pazartesi - 20.00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İçerde 35. Bölüm Fragmanı 22 mayıs pazartesi fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İçerde dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
İçerde 35. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
İçerde 35. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İçerde 35. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: İçerde dizisi, İçerde 35. bölüm özeti, İçerde 35. bölüm fragmanı izle, İçerde 35. bölümü, İçerde 35. bölüm 22 mayıs, İçerde 35. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İçerde 35. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İçerde 35. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İçerde 35. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İçerde 35. Bölüm Fragmanı neler olacak, İçerde 35. Bölüm Fragmanı özeti